• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Kino Animowane: Historia i Wpływ na Kulturę

Rozmaite gry strategiczne dosłownie od zawsze są niesamowicie wręcz popularne wśród amatorów ogólnie pojętej elektronicznej rozrywki, choć nie ma w tym raczej niczego szczególnie dziwnego. W końcu tytuły takie dają nam niezwykle interesującą możliwość tworzenia na przykład własnej firmy właściwie od samego początku; w wielu przypadkach nie są one proste, ponieważ każdy gracz musi przy nich dbać o całe mnóstwo najróżniejszych rzeczy, tak samo jak i w czasie prowadzenia jakiejkolwiek prawdziwej działalności. Obecnie ciekawą propozycją są przede wszystkim gry strategiczne na przeglądarki, gdyż w ich przypadku otrzymujemy oprócz tego możliwość prowadzenia rywalizacji z innymi graczami, niejednokrotnie pochodzącymi z wielu różnych krajów. Do zdecydowanie najlepszych tytułów tego typu bez wątpienia należy obecnie Rail Nation.
Tytuł ten ściśle nawiązuje do tematyki kolei. Zadaniem gracza jest zbudowanie tutaj sprawnie działającej i dochodowej firmy specjalizującej się w tej właśnie dziedzinie, co oczywiście nie jest łatwe. Trzeba tu nieustannie troszczyć się chociażby o najwyższy możliwy poziom naszych lokomotyw oraz wyłapywać okazje do zarobienia pieniędzy. Gra jest niezwykle rozbudowana, dzięki czemu spędzając z nią swój czas będziemy mogli poczuć się praktycznie jak podczas tworzenia rzeczywistej firmy. Co więcej, spotkamy się tu z wieloma graczami z wielu różnych krajów, z którymi będziemy oczywiście mogli rywalizować.
Gra Rail Nation została stworzona z myślą o każdym miłośniku kolei, która rzeczywiście jest niesamowicie wręcz atrakcyjnym tematem. Z drugiej strony świetnie może się przy niej bawić właściwie każdy, kto zwyczajnie lubi dobre gry strategiczne, więc jak najbardziej warto zainteresować się nią nieco bliżej!

1. Zobacz teraz

2. Sprawdź teraz

3. Więcej informacji

4. Sprawdź to

Sztuka Street Artu: Wyrażanie Siebie na Mieście

Categories: Hobby

Comments are closed.